Petter Tollefsen (46) blir ny internasjonal direktør i NHO
NHO har i dag ansatt Petter Tollefsen som ny internasjonal direktør. Han kommer fra stillingen som Head of Governmental Relations & International Affairs i Statkraft.
NHO styrker næringslivet og former fremtiden. Vi bidrar til lønnsomme og bærekraftige bedrifter gjennom trygghet, nærhet og politisk påvirkning.
Her finner du oversikt over analyser samt svar på ofte stilte spørsmål om handel, økonomi og konsekvenser for næringslivet.
NHO har i dag ansatt Petter Tollefsen som ny internasjonal direktør. Han kommer fra stillingen som Head of Governmental Relations & International Affairs i Statkraft.
NHO frykter ustabile og høyere strømregninger til bedriftene med innføringen av Norgespris for private.
NHOs medlemsundersøkelse for mai viser litt svakere markedssituasjon enn i april. Utsiktene er om lag uendret og viser en overvekt av pessimister. Det er fremdeles store næringsvise forskjeller.
Bli med når Microsoft Norge, Digital Norway og NHO inviterer til årets kunnskapsløft på kunstig intelligens: KI ABC for utvalgte bransjer.
I grunnkurset får du veiledning og forslag til konkrete aktiviteter du kan bruke i din arbeidshverdag for å bidra til å forebygge og håndtere rus- og avhengighetsproblematikk. Du sitter igjen med økt kunnskap og bevissthet.
Oppland valgkrets
Som arbeidsgiverservice gir vi deg som medlem i NHO tilgang på juridisk rådgivning, advokathjelp, kontraktsmaler og verktøy. Du kan også kontakte oss om politiske utfordringer.
På Arbinn.no får du veiledning i hvordan du følger opp dine ansatte, svar på spørsmål om jus og HMS, kontraktsmaler, tilgang til lærerike webinarer og mye mer.
Benytt deg av medlemsfordelene og få mest mulig ut av medlemsskapet. Det lønner seg!